Wiara i Światło
SZCZECIN
AktualnościWspólnotyGaleriaKarta i Konstytucja, Modlitwa WiŚDoświadczenia wspólnotoweSpotkania formacyjnePrzydatne linki Kontakt do mnie
40 - lecie WiŚ
Pierwsza Komunia
Święto Światła
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy 2012
Bal Karnawałowy 2013
Bal Karnawałowy 2014
Bal Karnawałowy 2014

25 stycznia 2014 r. odbył się nasz coroczny Bal Karnawałowy. Tradycyjnie rozpoczeliśmy go mszą św. w kaplicy Szkół Salezjańskich. Eucharystię celebrował ksiądz dyrektor Leszek Zioła. Po strawie duchowej udalismy się do Auli - sali balowej. Czekały tam na nas pieknie udekorowane stoły i zespół Duo + Papcio  ( www.duozespol.pl.tl ), który grał nam podczas naszej zabawy. Około 17 udaliśmy sie na stołówkę na ciepły posiłek ( przygotowany był pod czujnym okiem pana Janka - szefa kuchnii szkół salezjańskich ). po obiedzie czekała na nas wielka niespodzianka. Wystapił ogniomistrz RAFAELOO ze spektaklem - IGRASZKI z OGNIEM. Zabawa rozkręciła sie na dobre. Bawili sie razem z nami przedstawiciele Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa  "Iskierka"  ( www.iskierka.org.pl  ). Tańcom i wężom nie było końca. Odwiedził nas ksiądz kapelan kanonik Wojciech Kozub. Zabawa zakończyła się o 22.

Dziękujemy za pomoc wolontariuszom ze Szkół Salezjańskich, było ich 24, to dzięki nim ciepłe i zimne napoje, ciastka i owoce bardzo szybko trafiały na stoły spragnionych tancerzy. Młodzież wspierała pani Dyrektor Ewa Berdyszak i pani Ania Baruś.

dziękujemy za pomoc i okazane serce nam uczestnikom Ruchu Wiara i Swiatło