Ogłoszenia z Mszy Świętej z 2 września

  1. Mateusz Potyrała – był naszym przedstawicielem na spotkaniu młodych przyjaciół z „Wiary i Światła” w Hiszpanii. Niebawem podzieli się z nami swoimi wrażeniami
  2. W ostatni weekend września w Szczecinie odbędzie się Zgromadzenie Prowincji Polski Północnej na którym zostaną wybrani nowi koordynatorzy i wicekoordynatorzy Prowincji Polski Płn./bowiem kończy sie czteroletnia kadencja dotychczasowych władz Prowincji: Marta Baryła, Marzena i Arek Więcko, Roma Luksemburg, Łucja /. Więcej dowiemy się niebawem od Marty.
  3. W 2018 roku w dniach 4-6 maja planujemy trzydniową, weekendową pielgrzymkę autokarową do Kalwarii Zebrzydowskiej na obchody 40-lecia „Wiary i Światła” w Polsce. Program Pielgrzymki obejmuje: 2 noclegi w Kalwarii, po drodze odwiedzimy Kalisz i Wadowice. Koszt ok. 350zł/w tym 2 noclegi, opłata autokaru i wyżywienie . Osobami odpowiedzialnymi są: Łucja i Roma.
  4. W weekend 25-27 sierpnia miało miejsce Spotkanie Formacyjne dla Przyjaciół w Starych Łysogórkach na temat pokory. Znakomicie poprowadził te rekolekcje w milczeniu/!/ ks. dr Lucjan Chronchol, prefekt w seminarium! Było nas łącznie dziewięcioro przyjaciół. Niech żałują Ci co nie dotarli…
  5. Następną Mszę Świętą (16 września) poprowadzi wspólnota Świetlików
  6. Prosimy w imieniu Marcina Delektowskiego o przesyłanie zdjęć z waszych tegorocznych obozów do zamieszczenia na na stronie WiŚ.