Ogłoszenia z Mszy Świętej z 20 maja

No i nasze ogłoszenia: 🙂

  1. W niedzielę 21 maja zapraszamy do wzięcia udziału w Marszu dla Życia, gdzie jako wspólnota Wiara i Światło, w szczególny sposób dajemy świadectwo, iż każde życie jest ważne i święte. Zaproście swoje rodziny, przyjaciół, zwołajcie całe wspólnoty, abyśmy razem mogli głosić światu tę Dobrą Nowinę, że Bóg kocha każdego człowieka. Hasło marszu: „Kocham Cię Życie”. Ubieramy się na biało, spotykamy się o godz. 15.00 na Błoniach.
  2. UWAGA rodzice, spotkanie „dla rodziców” 27 maja, w kawiarence w Seminarium od godz. 10.00 do 17.00. Tam będzie obiad (16 zł) Msza Święta o godz. 16.00. Spotkanie prowadzić będzie Asia Koczot, nasz Wice-koordynator międzynarodowy. Spotkanie będzie wokół zaangażowania rodziców we wspólnocie. Rodzice ze Świetlików,  Lidzia i Ewa, zajmują się stroną organizacyjną – do nich proszę się zgłaszać. Natomiast przyjaciele zapewniają opiekę dzieciom – składamy się po 10 zł na pizzę i małe co nieco. Zapraszam serdecznie wszystkich rodziców, jest to czas nie tylko na formację, ale i na bycie ze sobą, na rozmowy.
  3. 2-4 czerwiec – wyjazd do Wojtka do Dominikowa, gdzie w sobotę o 18.00 odbędzie się  Bierzmowanie. Zgłosiły się już trzy osoby do bierzmowania – są to Ania i Michalina (które w 2011 r. miały u nas I Komunię Świętą i od tamtej pory pojawiają się u nas na mszach), oraz Jarek. Nocujemy w Zatomiu, koszt za dobę ok. 30zł. Organizujemy się na wyjazd samochodami.
  4. Jednocześnie tutaj, jak zwykle w pierwszą sobotę czerwca, nasza Msza Święta, którą przygotowuje Nadzieja (kolejna zbiórka na Aleppo).
  5. Przypominamy o składce solidarnościowej na wyjazd młodych przyjaciół z WiŚ do Hiszpanii. Nasz region reprezentuje Mateusz. Odpowiedzialni przekazują zebrane składki do Łucji.
  6. 10 czerwca kolejne paszczakowisko u Pallotynów o godz.17.00. Zapraszamy serdecznie!
  7. Trwają porządki w ogrodzie w Łysogórkach. Potrzebne ręce do pracy. Duże sprzątanie domu może uda się zorganizować 23 czerwca, zarezerwujcie czas.

  8. Z Bogiem
                  Marzena i Arek