Ogłoszenia z Mszy Świętej 1 kwietnia

  1. Kolejna Msza Święta będzie 6 maja i prowadzi ją Zorza.
  2. Następną Mszę, czyli 20 maja, poprowadzi Nadzieja. Tak to nie pomyłka. Proponujemy zmianę kolejności, ze względu na zmianę nazwy wspólnoty „Apostołów” na „Promienni Apostołowie”.
  3. Paszczakowisko 22 kwietnia, o godz. 17.00 u Pallotynów.
  4. Zgłosiły się już dwie osoby do bierzmowania – są to Ania i Michalina, które w 2011 r. miały u nas I Komunię Świętą i od tamtej pory pojawiają się u nas na mszach. Proszę upewnijcie się czy nie ma u Was jeszcze kogoś kto nie był bierzmowany.
  5. Proszę też o zrobienie listy osób chętnych na wyjazd do Dominikowa na bierzmowanie. Wojtek zaprasza na cały weekend – czyli 2-4 czerwca. Uroczystość bierzmowania będzie w sobotę o godz. 18.00, a w niedzielę festyn z okazji Dnia Dziecka. Wszystkich proszę, w imieniu Ani i Michaliny o modlitwę za nie, o dobre przygotowanie do bierzmowania.
  6. Uwaga, proszę o kontakt z rodzinami dzieci, które w rym roku mają przyjąć I Komunię Świętą. Nie mam do nich telefonów. Proszę, jeśli ktoś ma z nimi kontakt, to dajcie mi znać (mój numer: 607 990 280).
  7. Na koniec życzenia, o których zapomnieliśmy podczas rekolekcji. Życzymy  wszystkim aby ten czas przedświąteczny był czasem wewnętrznego wyciszenia, abyśmy, przytulając się do Krzyża, zrozumieli ,że Jezus jest obecny z nami w każdym wydarzeniu. A na czas Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wielkiej Radości ze Zmartwychwstania.

Marzena i Arek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.